Kongresové služby

Kongresové oddělení hotelu ILF vzniklo v roce 1996, a od té doby každoročně přivítají naše prostory účastníky nejrůznějších typů akcí, od menších školení až po středně velká mezinárodní sympozia.

Naše konferenční prostory zahrnují moderní, nově zrekonstruovaný kongresový sál Johann Gregor Mendel s kapacitou 120 osob, a dalších 11 konferenčních místností různých velikostí s možností variabilní úpravy.

Pro svou výhodnou polohu a širokou nabídku služeb jsme skvělou volbou pro pořádání workshopů, meetingů, seminářů, kongresů a konferencí, ale i firemních či soukromých oslav, večírků nebo svateb.

Zajistíme pro Vás ubytování, cateringové služby, technické zázemí, doprovodný a společenský program pro účastníky, stejně jako reklamní a propagační materiály, dopravu, květinovou výzdobu a další služby dle Vašeho přání.

Postaráme se o kompletní realizaci akce přesně podle Vašich požadavků a sestavíme rozpočet na míru. Věříme, že hotel ILF je ideální místo pro pořádání Vaší akce, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Kongresové oddělení

tel.: +420 261 092 361 
fax: +420 261 261 846 
e-mail: kongres@hotel-ilf.cz