Poloha hotelu

Základní informace

Hotel ILF se nachází v klidné část Prahy 4 na ulici Budějovická a je situován přímo u stanice metra Budějovická na červené trase „C“. Od centra Prahy je vzdálen pouze 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou nebo automobilem. Poloha Hotelu zároveň umožnuje velmi dobrý přístup k dálnici D1 směr Praha – Brno a k městskému okruhu, který je vzdálen jen pár minut jízdy.

Doprava z centrálního vlakového nádraží – stanice Hlavní nádraží

Nastupte na metro červené trasy „C“ přímo na centrálním vlakovém nádraží, ve stanici "HLAVNÍ NÁDRAŽÍ" směr stanice HÁJE. Po 10 minutách jízdy vystupte ve stanici "BUDĚJOVICKÁ". Výstup z metra se nachází přímo proti Hotelu ILF.

Doprava z centrálního autobusového nádraží – stanice Florenc

Nastupte na metro červené trasy „C“ přímo na centrálním autobusovém nádraží, ve stanici "FLORENC" směr stanice HÁJE. Po 12 minutách jízdy vystupte ve stanici "BUDĚJOVICKÁ". Výstup z metra se nachází přímo proti Hotelu ILF.

Doprava z mezinárodního Letiště Václava Havla Praha

Nastupte na autobusem městské hromadné dopravy linky č. 119, která má svoji zastávku přímo proti východu z terminálů 1 a 2 směr stanice Nádraží Veleslavín. Po 15 minutách jízdy vystupte na konečné stanici linky č. 119 v zastávce Nádraží Veleslavín, která je zároveň stanicí metra „NÁDRAŽÍ VELESLAVÍN“. Nastupte na metro zelené trasy „A“ směr SKALKA a jeďte zhruba 10 minut do přestupní stanice "MUZEUM". Zde přestupte na červenou trasu „C“ směr stanice HÁJE. Po necelých 10 minutách jízdy vystupte ve stanici "BUDĚJOVICKÁ". Výstup z metra se nachází přímo proti Hotelu ILF.

Taxi

Hotelová recepce na základě Vašeho požadavku dokáže zajistit přistavení vozidla taxislužby ještě před vaším příjezdem do Prahy, a to v den ubytování na Vámi určené místo. Taxi je možné zajistit i při odjezdu z hotelu, přistavení vozidla zajistíme ve Vámi určený čas.

Se službami hotelové recepce cestujte po Praze bezpečně a spolehlivě. Informujte se předem na recepci hotelu na předpokládanou výši ceny jízdného při využití taxislužby.